2020-2021 Güz Dönemi Mimarlık Bölümü Eğitim Öğretimin Nasıl Yapılacağı Hakkında

22 Eylül 2020
Baibü Senato Kararı ile;
Covid-19 pandemisi nedeniyle öğrenci, akademik ve idari personel ile genel halk sağlığını tehlikeye atmamak, programların yeterlilik kazanımlarından taviz vermemek adına 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi için, aşağıdaki kararların alınmasının uygun olduğuna oy birliği ile karar verildi.
 
1.Üniversitemizde, 2. maddede belirtilen istisnalar dışında ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarındaki tüm dersler eşzamanlı çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
 
2.Diş hekimliği Fakültesi 4. ve 5. sınıf, Tıp Fakültesi 4, 5 ve 6. sınıf uygulama dersleri pandemi şartlarına uygun olarak yeterli sayıda gruplara bölünerek yüz yüze gerçekleştirilecektir.
 
3.Ara sınavlar çevrimiçi, dönem sonu sınavları ise her bir program için tek bir günde tamamlanacak şekilde farklı günlerde pandemi tedbirlerine riayet edilerek yüz yüze yapılacaktır.
 
Not: 2020-2021 Güz Döneminde Mimarlık Bölümü teorik ve uygulamalı tüm dersler uzaktan ve çevrimiçi yapılacaktır. Hayırlı olması dileğiyle tüm öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir yarıyıl dileriz.

HABERLER

Top